SN74F543DBR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F543DBR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SSOP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F543DBR
Številka dela SN74F543DBR Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 69540 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 24-SSOP
Serija 74F Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-3595-1 delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA; 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74F543