SN74F543NT
pregled izdelka
Številka dela: SN74F543NT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24DIP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F543NT
Številka dela SN74F543NT Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4402 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 24-PDIP
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 24-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-3597-5
SN74F543NTE4
SN74F543NTE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Transceiver, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA; 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74F543