SN74F573N
pregled izdelka
Številka dela: SN74F573N
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OCT D-TYPE LATCH 20-DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F573N
Številka dela SN74F573N Proizvajalec N/A
Opis IC OCT D-TYPE LATCH 20-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 138320 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-PDIP
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda Tri-State
Druga imena 296-3599-5 delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike D-Type Transparent Latch Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Neodvisni tokokrogi 1 natančen opis D-Type Transparent Latch 1 Channel 8:8 IC Tri-State 20-PDIP
Čas zamude - razmnoževanje 8.6ns Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA