SN74F574DWR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F574DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F574DWR
Številka dela SN74F574DWR Proizvajalec N/A
Opis IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 117517 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip D-Type
Trigger Type Positive Edge Serija 74F
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Vrsta izhoda Tri-State, Non-Inverted Druga imena 296-14823-6
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 8.5ns @ 5V, 50pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Standard
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA Frekvenca ure 100MHz