FP1008R6-R270-R
pregled izdelka
Številka dela: FP1008R6-R270-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND FLATPAC 270NH 44A 2PADS SMT
Podatkovni listi: FP1008R6-R270-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1008R6-R270-R
Številka dela FP1008R6-R270-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND FLATPAC 270NH 44A 2PADS SMT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 79665 pcs Podatkovni list FP1008R6-R270-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ferrite Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 270nH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 270nH Shielded Inductor 74A 0.18 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.18 mOhm
Trenutna ocena 74A Tok - nasičenost 32A