FP1008R7-R100-R
pregled izdelka
Številka dela: FP1008R7-R100-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND FLAT PAC, 100NH, 100A,2 PADS
Podatkovni listi: FP1008R7-R100-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1008R7-R100-R
Številka dela FP1008R7-R100-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND FLAT PAC, 100NH, 100A,2 PADS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 71750 pcs Podatkovni list FP1008R7-R100-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.425" L x 0.323" W (10.80mm x 8.20mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.323" (8.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 100nH Shielded Inductor 72A 0.12 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.12 mOhm Trenutna ocena 72A
Tok - nasičenost 84A