FP1008R7-R120-R
pregled izdelka
Številka dela: FP1008R7-R120-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND FLAT PAC, 120NH, 90A,2 PADS,
Podatkovni listi: FP1008R7-R120-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1008R7-R120-R
Številka dela FP1008R7-R120-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND FLAT PAC, 120NH, 90A,2 PADS, Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 90334 pcs Podatkovni list FP1008R7-R120-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.425" L x 0.323" W (10.80mm x 8.20mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ferrite Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 120nH Višina - sedež (maks.) 0.323" (8.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 120nH Shielded Inductor 72A 0.12 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.12 mOhm
Trenutna ocena 72A Tok - nasičenost 70A