FP1008R7-R150-R
pregled izdelka
Številka dela: FP1008R7-R150-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND FLAT PAC, 150NH, 72A,2 PADS,
Podatkovni listi: FP1008R7-R150-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1008R7-R150-R
Številka dela FP1008R7-R150-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND FLAT PAC, 150NH, 72A,2 PADS, Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 74016 pcs Podatkovni list FP1008R7-R150-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.425" L x 0.323" W (10.80mm x 8.20mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ferrite Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150nH Višina - sedež (maks.) 0.323" (8.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 150nH Shielded Inductor 72A 0.12 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.12 mOhm
Trenutna ocena 72A Tok - nasičenost 56A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FP1009R1-R15-R
FP1009R1-R15-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: IND 150NH 80A PEAK 2 PAD SMT