FP1008R6-R100-R
pregled izdelka
Številka dela: FP1008R6-R100-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND FLATPAC 100NH 103A 2PADS SMT
Podatkovni listi: FP1008R6-R100-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1008R6-R100-R
Številka dela FP1008R6-R100-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND FLATPAC 100NH 103A 2PADS SMT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 79246 pcs Podatkovni list FP1008R6-R100-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
Druga imena 283-5224-2
FP1008R6-R100-R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 100nH Shielded Inductor 74A 0.18 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.18 mOhm Trenutna ocena 74A
Tok - nasičenost 81A