FP1008R5-R180-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1008R5-R180-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND FLATPAC 180NH 70A 2PAD SMT
Podatkovni listi: FP1008R5-R180-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1008R5-R180-R
Številka dela FP1008R5-R180-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND FLATPAC 180NH 70A 2PAD SMT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 104982 pcs Podatkovni list FP1008R5-R180-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
Ščitenje Shielded Serija FP1008
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ferrite Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 180nH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 180nH Shielded Inductor 79A 0.17 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm
Trenutna ocena 79A Tok - nasičenost 53A