FP1008R4-R150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1008R4-R150-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1008R4-R150-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150NH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1008R4-R150-R
Številka dela FP1008R4-R150-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150NH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76179 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca -
Velikost / dimenzija 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija FP1008 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150nH Unshielded Inductor Nonstandard DC Resistance (DCR) -