FP1008R2-R270-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1008R2-R270-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1008R2-R270-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 270NH 74A 0.18 MOHM
Podatkovni listi: FP1008R2-R270-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1008R2-R270-R
Številka dela FP1008R2-R270-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 270NH 74A 0.18 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64795 pcs Podatkovni list FP1008R2-R270-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija FP1008 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 283-4626-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 270nH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 270nH Unshielded Inductor 74A 0.18 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.18 mOhm Trenutna ocena 74A
Tok - nasičenost 44A