FP1008R2-R12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1008R2-R12-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1008R2-R12-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1008R2-R12-R
Številka dela FP1008R2-R12-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70554 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija FP1008
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 120nH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 120nH Unshielded Inductor Nonstandard