FP1008R1-R180-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1008R1-R180-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1008R1-R180-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 180NH 79A 0.17 MOHM
Podatkovni listi: FP1008R1-R180-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1008R1-R180-R
Številka dela FP1008R1-R180-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 180NH 79A 0.17 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 133115 pcs Podatkovni list FP1008R1-R180-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija FP1008 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 283-4618-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 180nH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 180nH Unshielded Inductor 79A 0.17 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm Trenutna ocena 79A
Tok - nasičenost 74A