FP1008L2-R150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1008L2-R150-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND, FLAT PAC, 150NH, 65A, 2 PAD
Podatkovni listi: FP1008L2-R150-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1008L2-R150-R
Številka dela FP1008L2-R150-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND, FLAT PAC, 150NH, 65A, 2 PAD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 88472 pcs Podatkovni list FP1008L2-R150-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.378" L x 0.295" W (9.60mm x 7.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija FP1008
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ferrite Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150nH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 150nH Unshielded Inductor 65A 0.17 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm
Trenutna ocena 65A Tok - nasičenost 55A