FP1008L1-R100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1008L1-R100-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND FLAT PAC, 100NH, 75A,2 PADS,
Podatkovni listi: FP1008L1-R100-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1008L1-R100-R
Številka dela FP1008L1-R100-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND FLAT PAC, 100NH, 75A,2 PADS, Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 91924 pcs Podatkovni list FP1008L1-R100-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija FP1008
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ferrite Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 100nH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 100nH Unshielded Inductor 65A 0.17 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm
Trenutna ocena 65A Tok - nasičenost 63A