FP1008R1-R220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1008R1-R220-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1008R1-R220-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 220NH 79A 0.17 MOHM
Podatkovni listi: FP1008R1-R220-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1008R1-R220-R
Številka dela FP1008R1-R220-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 220NH 79A 0.17 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59299 pcs Podatkovni list FP1008R1-R220-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm) Ščitenje Unshielded
Serija FP1008 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 283-4619-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 220nH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 220nH Unshielded Inductor 79A 0.17 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm Trenutna ocena 79A
Tok - nasičenost 56A