FP1008R5-R220-R
pregled izdelka
Številka dela: FP1008R5-R220-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND FLATPAC 220NH 58A 2PAD SMT
Podatkovni listi: FP1008R5-R220-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FP1008R5-R220-R
Številka dela FP1008R5-R220-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND FLATPAC 220NH 58A 2PAD SMT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 110708 pcs Podatkovni list FP1008R5-R220-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Material - jedro Ferrite Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 220nH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 220nH Shielded Inductor 79A 0.17 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm
Trenutna ocena 79A Tok - nasičenost 42A