FP1008R5-R150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1008R5-R150-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka IND FLATPAC 150NH 85A 2PADS SMT
Podatkovni listi: FP1008R5-R150-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1008R5-R150-R
Številka dela FP1008R5-R150-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND FLATPAC 150NH 85A 2PADS SMT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 86286 pcs Podatkovni list FP1008R5-R150-R.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
Ščitenje Shielded Serija FP1008
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-5223-2
FP1008R5-R150-R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 150nH Shielded Inductor 79A 0.17 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm Trenutna ocena 79A
Tok - nasičenost 64A