20VLSS10-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
20VLSS10-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20VLSS10-R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
Podatkovni listi: 20VLSS10-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 20VLSS10-R
Številka dela 20VLSS10-R Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 214009 pcs Podatkovni list 20VLSS10-R.pdf
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.531" Dia (13.50mm) Serija Cera-Mite 20VL
Ocene X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.252" (6.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.657" (16.70mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc Zmogljivost 10000pF
Aplikacije Safety
Podobni izdelki
20VS1
20VS1
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: LINE FILTER 120/250VAC 20A CHASS
Na zalogi: 1660 pcs
Prenesi: 20VS1.pdf
RFQ
20VS6
20VS6
Na zalogi: 1452 pcs
Prenesi: 20VS6.pdf
RFQ
20VLD90-V-R
20VLD90-V-R
Proizvajalci: Angstrohm / Vishay
Opis: CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
Prenesi:
20VLD90-R
20VLD90-R
Prenesi: 20VLD90-R.pdf
20VR6
20VR6
Opis: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
20VQ1
Prenesi: 20VQ1.pdf
20VLP10-R
20VLP10-R
Opis: CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL
Prenesi: 20VLP10-R.pdf
20VLS10-R
20VLS10-R
Opis: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
Prenesi: 20VLS10-R.pdf
20VP6
20VP6
20VLS20-R
Opis: CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL
20VLD90QAM1-R
Prenesi:
20VRK1
20VRK1
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%