20VLS10-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
20VLS10-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20VLS10-R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
Podatkovni listi: 20VLS10-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 20VLS10-R
Številka dela 20VLS10-R Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 236738 pcs Podatkovni list 20VLS10-R.pdf
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.941" Dia (23.90mm) Serija Cera-Mite 20VL
Ocene X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.374" (9.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.067" (27.10mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc Zmogljivost 10000pF
Aplikacije Safety
Proizvajalci: Angstrohm / Vishay
Opis: CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL
Na zalogi: 85343 pcs
Prenesi: 20VLS20-R.pdf
RFQ
20VLP10-R
20VLP10-R
Opis: CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL
Na zalogi: 23024 pcs
Prenesi: 20VLP10-R.pdf
Opis: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Prenesi: 20VP6.pdf
20VDK6
20VDK6
Prenesi: 20VDK6.pdf
20VLD90QAM1-R
20VLD90QAM1-R
Opis: CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
20VQ1
20VR6
Prenesi: 20VR6.pdf
20VK6
20VK6
Prenesi: 20VK6.pdf
20VRK1
20VRK1