20VLD90-V-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
20VLD90-V-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20VLD90-V-R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20VLD90-V-R
Številka dela 20VLD90-V-R Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 191467 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.531" Dia (13.50mm) Serija Cera-Mite 20VL
Ocene X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.374" (9.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.657" (16.70mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 9000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc Zmogljivost 9000pF
Opis: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Na zalogi: 2417 pcs
Na zalogi: 2003 pcs
Prenesi: 20VDK1.pdf
RFQ
20VLD90-R
20VLD90-R
Proizvajalci: Angstrohm / Vishay
Opis: CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
Prenesi: 20VLD90-R.pdf
Proizvajalci: Delta Electronics
Opis: LINE FILTER 115/250VAC 20A CHASS
20VP6
Opis: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
Prenesi: 20VLSS10-R.pdf
20VLD90QAM1-R
20VLD90QAM1-R
Prenesi:
20VB1
20VB1