20VLP10-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
20VLP10-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20VLP10-R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL
Podatkovni listi: 20VLP10-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20VLP10-R
Številka dela 20VLP10-R Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23024 pcs Podatkovni list 20VLP10-R.pdf
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.941" Dia (23.90mm) Serija Cera-Mite 20VL
Ocene X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 20VLP10-R-ND
BC3228
delovna temperatura -30°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.374" (9.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.128" (28.65mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.1µF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije Safety
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
20VLD90QAM1-R
20VLD90QAM1-R
Proizvajalci: Angstrohm / Vishay
Opis: CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
Na zalogi: 235409 pcs
Prenesi:
RFQ
20VQ1
20VQ1
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Na zalogi: 1017 pcs
Prenesi: 20VQ1.pdf
RFQ
20VLD90-V-R
20VLD90-V-R
Prenesi:
20VLD90-R
20VLD90-R
Prenesi: 20VLD90-R.pdf
20VP6
20VP6
Prenesi: 20VP6.pdf
20VLS10-R
20VLS10-R
Opis: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
Prenesi: 20VLS10-R.pdf
20VLSS10-R
20VLSS10-R
Prenesi: 20VLSS10-R.pdf
20VR6
20VR6
Prenesi: 20VR6.pdf
20VK6
20VK6
Prenesi: 20VK6.pdf
20VDK1
20VDK1
Prenesi: 20VDK1.pdf
20VLS20-R
20VLS20-R
Opis: CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL
Prenesi: 20VLS20-R.pdf
20VDK6
20VDK6
Prenesi: 20VDK6.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%