20VLD90QAM1-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
20VLD90QAM1-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20VLD90QAM1-R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 20VLD90QAM1-R
Številka dela 20VLD90QAM1-R Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 235409 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 400VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.531" Dia (13.50mm) Serija Cera-Mite 20VL
Ocene X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.374" (9.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.657" (16.70mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 9000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc Zmogljivost 9000pF
Aplikacije Safety
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
20VLS20-R
20VLS20-R
Proizvajalci: Angstrohm / Vishay
Opis: CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL
Na zalogi: 85343 pcs
Prenesi: 20VLS20-R.pdf
RFQ
20VBAS5
20VBAS5
Proizvajalci: Delta Electronics
Opis: LINE FILTER 115/250VAC 20A CHASS
Na zalogi: 6335 pcs
Prenesi: 20VBAS5.pdf
RFQ
20VDK6
20VDK6
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Prenesi: 20VDK6.pdf
20VLD90-R
20VLD90-R
Opis: CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
Prenesi: 20VLD90-R.pdf
20VLD90-V-R
20VLD90-V-R
Prenesi:
20VK6
20VK6
Prenesi: 20VK6.pdf
20VLSS10-R
20VLSS10-R
Opis: CAP CER 10000PF 400VAC Y5V RDL
Prenesi: 20VLSS10-R.pdf
20VLS10-R
20VLS10-R
Prenesi: 20VLS10-R.pdf
20VP6
20VP6
Prenesi: 20VP6.pdf
20VDK1
20VDK1
Prenesi: 20VDK1.pdf
20VLP10-R
20VLP10-R
Opis: CAP CER 0.1UF 400VAC Y5V RADIAL
Prenesi: 20VLP10-R.pdf
20VQ1
20VQ1
Prenesi: 20VQ1.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%