SPD62R-184M
API DelevanAPI Delevan
SPD62R-184M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD62R-184M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180UH 350MA 2.1 OHM
  • Sporočilo
Specifikacije SPD62R-184M
Številka dela SPD62R-184M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180UH 350MA 2.1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80746 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Druga imena SPD62R-184M TR 1500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 180µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 180µH Shielded Wirewound Inductor 350mA 2.1 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.1 Ohm Max Trenutna ocena 350mA
Tok - nasičenost 350mA