SPD62R-333M
API DelevanAPI Delevan
SPD62R-333M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD62R-333M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 820MA 500 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD62R-333M
Številka dela SPD62R-333M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 820MA 500 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30281 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD62R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN7963CT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 33µH Shielded Wirewound Inductor 820mA 500 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max
Trenutna ocena 820mA Tok - nasičenost 820mA