SPD62R-473M
API DelevanAPI Delevan
SPD62R-473M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD62R-473M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47UH 700MA 750 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD62R-473M
Številka dela SPD62R-473M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47UH 700MA 750 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86963 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD62R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN7964TR
SPD62R-473M TR 1500
SPD62R473M
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 47µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 750 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max
Trenutna ocena 700mA Tok - nasičenost 700mA