SPD62R-223M
API DelevanAPI Delevan
SPD62R-223M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD62R-223M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22UH 1A 400 MOHM SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD62R-223M
Številka dela SPD62R-223M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 1A 400 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30460 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD62R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN7962CT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 22µH Shielded Wirewound Inductor 1A 400 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost 1A