SPD62R-153M
API DelevanAPI Delevan
SPD62R-153M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD62R-153M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 1.2A 300 MOHM SMD
  • Sporočilo
Specifikacije SPD62R-153M
Številka dela SPD62R-153M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 1.2A 300 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70949 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Druga imena SPD62R-153M TR 1500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 300 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Trenutna ocena 1.2A
Tok - nasičenost 1.2A