SPD62R-104M
API DelevanAPI Delevan
SPD62R-104M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD62R-104M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 410MA 1.6 OHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD62R-104M
Številka dela SPD62R-104M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 410MA 1.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79733 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD62R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD62R-104M TR 1500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 410mA 1.6 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max Trenutna ocena 410mA
Tok - nasičenost 410mA