SPD62R-122M
API Delevan Inc.API Delevan Inc.
SPD62R-122M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD62R-122M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 3.5A 80 MOHM SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD62R-122M
Številka dela SPD62R-122M Proizvajalec API Delevan Inc.
Opis FIXED IND 1.2UH 3.5A 80 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92820 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev - Uporaba Shielded
Tip Wirewound Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Serija SPD62R RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ocene - Polarizacija Nonstandard
Druga imena DN7959TR
SPD62R-122M TR 1500
SPD62R122M
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SPD62R-122M Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Vrsta strojne opreme 1.2µH Frekvenca - preskus -
Frekvenca - Samozadostna 80 mOhm Max Razširjen opis 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.5A 80 mOhm Max Nonstandard
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Premer - ramena -
Opis FIXED IND 1.2UH 3.5A 80 MOHM SMD Čas zamude 100kHz
DC Resistance (DCR) 3.5A Trenutna ocena 3.5A