PTKM75-59
pregled izdelka
Številka dela: PTKM75-59
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH
Podatkovni listi: PTKM75-59.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTKM75-59
Številka dela PTKM75-59 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8775 pcs Podatkovni list PTKM75-59.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia x 0.475" W (27.94mm x 12.06mm)
Ščitenje Shielded Serija PTKM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTKM75-59 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 3MHz
natančen opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 5.9A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 5.9A Tok - nasičenost 3A