PTKM75-50VM
pregled izdelka
Številka dela: PTKM75-50VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 3.47A 45 MOHM TH
Podatkovni listi: PTKM75-50VM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTKM75-50VM
Številka dela PTKM75-50VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 3.47A 45 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7607 pcs Podatkovni list PTKM75-50VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm)
Ščitenje Shielded Serija PTKM-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTKM75-50VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) 0.775" (19.68mm) Frekvenca - Samozadostna 3.5MHz
natančen opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.47A 45 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max
Trenutna ocena 3.47A Tok - nasičenost 600mA