PTKM75-50
pregled izdelka
Številka dela: PTKM75-50
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 3.47A 45 MOHM TH
Podatkovni listi: PTKM75-50.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTKM75-50
Številka dela PTKM75-50 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 3.47A 45 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10263 pcs Podatkovni list PTKM75-50.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm)
Ščitenje Shielded Serija PTKM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTKM75-50 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 5MHz
natančen opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.47A 45 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max
Trenutna ocena 3.47A Tok - nasičenost 600mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTKM75-40SM
PTKM75-40SM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 75UH 1.69A 140 MOHM
Na zalogi: 15228 pcs
Prenesi: PTKM75-40SM.pdf
RFQ
PTKM75-121VM
PTKM75-121VM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH
Na zalogi: 6425 pcs
Prenesi: PTKM75-121VM.pdf
RFQ
PTKM75-50SM
PTKM75-50SM
Opis: FIXED IND 75UH 3.47A 50 MOHM SMD
Prenesi: PTKM75-50SM.pdf
Opis: FIXED IND 75UH 990MA 260 MOHM
Prenesi: PTKM75-180SM.pdf
PTKM75-50H
PTKM75-50H
Opis: FIXED IND 75UH 3.47A 45 MOHM TH
Prenesi: PTKM75-50H.pdf
PTKM75-59
PTKM75-59
Opis: FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH
Prenesi: PTKM75-59.pdf
Prenesi: PTKM75-121.pdf
PTKM75-50VM
PTKM75-50VM