PTKM75-894
pregled izdelka
Številka dela: PTKM75-894
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH
Podatkovni listi: PTKM75-894.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTKM75-894
Številka dela PTKM75-894 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10197 pcs Podatkovni list PTKM75-894.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm)
Ščitenje Shielded Serija PTKM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTKM75-894 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 3MHz
natančen opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max
Trenutna ocena 8A Tok - nasičenost 3.7A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTKM75-59VM
PTKM75-59VM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH
Na zalogi: 6252 pcs
Prenesi: PTKM75-59VM.pdf
RFQ
PTKM75-59H
PTKM75-59H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 11795 pcs
Prenesi: PTKM75-59H.pdf
RFQ
PTKM75-894VM
PTKM75-894VM
Opis: FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH