PTKM75-894VM
pregled izdelka
Številka dela: PTKM75-894VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH
Podatkovni listi: PTKM75-894VM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTKM75-894VM
Številka dela PTKM75-894VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7935 pcs Podatkovni list PTKM75-894VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
Ščitenje Shielded Serija PTKM-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTKM75-894VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) 1.400" (35.56mm) Frekvenca - Samozadostna 2.5MHz
natančen opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max
Trenutna ocena 8A Tok - nasičenost 3.7A