PTHF750R-894VM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF750R-894VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF750R-894VM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF750R-894VM
Številka dela PTHF750R-894VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6162 pcs Podatkovni list PTHF750R-894VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF750R-894VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 750µH
Višina - sedež (maks.) 1.475" (37.46mm) Frekvenca - Samozadostna 600kHz
natančen opis 750µH Shielded Toroidal Inductor 3A 160 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 3A Tok - nasičenost 2.7A