PTHF750-894VM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF750-894VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF750-894VM.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF750-894VM
Številka dela PTHF750-894VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6470 pcs Podatkovni list PTHF750-894VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF750-894VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 750µH
Višina - sedež (maks.) 1.475" (37.46mm) Frekvenca - Samozadostna 600kHz
natančen opis 750µH Shielded Toroidal Inductor 3A 160 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 3A Tok - nasičenost 2.7A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF750R-59H
PTHF750R-59H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH
Na zalogi: 7840 pcs
Prenesi: PTHF750R-59H.pdf
RFQ
PTHF750-59
PTHF750-59
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 7356 pcs
Prenesi: PTHF750-59.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 750UH 3A 160 MOHM TH