PTHF750-59
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTHF750-59
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF750-59.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF750-59
Številka dela PTHF750-59 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7356 pcs Podatkovni list PTHF750-59.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.150" Dia x 0.475" W (29.21mm x 12.06mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF750-59 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 750µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 600kHz
natančen opis 750µH Shielded Toroidal Inductor 2.1A 240 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Trenutna ocena 2.1A Tok - nasičenost 1.8A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF750-59VM
PTHF750-59VM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH