PTHF750R-59
pregled izdelka
Številka dela: PTHF750R-59
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF750R-59.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF750R-59
Številka dela PTHF750R-59 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6583 pcs Podatkovni list PTHF750R-59.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.150" Dia x 0.475" W (29.21mm x 12.06mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF750R-59 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 750µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 600kHz
natančen opis 750µH Shielded Toroidal Inductor 2.1A 240 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Trenutna ocena 2.1A Tok - nasičenost 1.8A