PTHF75-59VM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF75-59VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF75-59VM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF75-59VM
Številka dela PTHF75-59VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 5.9A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5188 pcs Podatkovni list PTHF75-59VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.210" L x 0.685" W (30.73mm x 17.40mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF75-59VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) 1.175" (29.84mm) Frekvenca - Samozadostna 2.5MHz
natančen opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 5.9A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 5.9A Tok - nasičenost 6.7A