PTHF75-50H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF75-50H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 3.47A 45 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF75-50H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF75-50H
Številka dela PTHF75-50H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 3.47A 45 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8709 pcs Podatkovni list PTHF75-50H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.625" Dia (15.87mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF75-50H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Frekvenca - Samozadostna 5MHz
natančen opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.47A 45 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max
Trenutna ocena 3.47A Tok - nasičenost 1.6A