PTHF75-121
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTHF75-121
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF75-121.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF75-121
Številka dela PTHF75-121 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8172 pcs Podatkovni list PTHF75-121.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF75-121 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 3MHz
natančen opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.9A 45 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max
Trenutna ocena 3.9A Tok - nasičenost 3.9A