PTHF50R-59H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF50R-59H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF50R-59H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF50R-59H
Številka dela PTHF50R-59H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8125 pcs Podatkovni list PTHF50R-59H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia (27.94mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF50R-59H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 50µH
Višina - sedež (maks.) 0.475" (12.06mm) Frekvenca - Samozadostna 4MHz
natančen opis 50µH Shielded Toroidal Inductor 6.9A 22 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max
Trenutna ocena 6.9A Tok - nasičenost 8.3A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF50R-59VM
PTHF50R-59VM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH
Na zalogi: 6356 pcs
Prenesi: PTHF50R-59VM.pdf
RFQ
PTHF50R-894
PTHF50R-894
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH
Na zalogi: 7040 pcs
Prenesi: PTHF50R-894.pdf
RFQ
PTHF50R-59
PTHF50R-59