PTHF50R-50VM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF50R-50VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF50R-50VM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF50R-50VM
Številka dela PTHF50R-50VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5745 pcs Podatkovni list PTHF50R-50VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF50R-50VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 50µH
Višina - sedež (maks.) 0.775" (19.68mm) Frekvenca - Samozadostna 4MHz
natančen opis 50µH Shielded Toroidal Inductor 3.93A 35 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Trenutna ocena 3.93A Tok - nasičenost 2A