PTHF50R-30SM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF50R-30SM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 50UH 1.81A 100 MOHM
Podatkovni listi: PTHF50R-30SM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF50R-30SM
Številka dela PTHF50R-30SM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 50UH 1.81A 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8862 pcs Podatkovni list PTHF50R-30SM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.440" W (11.18mm x 11.18mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR-SM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena PTHF50R-30SM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 50µH
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Frekvenca - Samozadostna 10MHz
natančen opis 50µH Shielded Toroidal Inductor 1.81A 100 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Trenutna ocena 1.81A Tok - nasičenost 1.2A