PTHF50R-121VM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF50R-121VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF50R-121VM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF50R-121VM
Številka dela PTHF50R-121VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6242 pcs Podatkovni list PTHF50R-121VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF50R-121VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 50µH
Višina - sedež (maks.) 0.950" (24.13mm) Frekvenca - Samozadostna 3.5MHz
natančen opis 50µH Shielded Toroidal Inductor 4.77A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 4.77A Tok - nasičenost 3.9A