PTHF50R-121
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTHF50R-121
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF50R-121.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF50R-121
Številka dela PTHF50R-121 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7922 pcs Podatkovni list PTHF50R-121.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF50R-121 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 50µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 4MHz
natančen opis 50µH Shielded Toroidal Inductor 4.77A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 4.77A Tok - nasičenost 3.9A