PTHF500R-894VM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF500R-894VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 500UH 3.4A 131 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF500R-894VM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF500R-894VM
Številka dela PTHF500R-894VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 500UH 3.4A 131 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6072 pcs Podatkovni list PTHF500R-894VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.450" L x 0.825" W (36.83mm x 20.95mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF500R-894VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 500µH
Višina - sedež (maks.) 1.475" (37.46mm) Frekvenca - Samozadostna 700kHz
natančen opis 500µH Shielded Toroidal Inductor 3.4A 131 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 131 mOhm Max
Trenutna ocena 3.4A Tok - nasičenost 3.1A