PTHF500R-59H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF500R-59H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 500UH 2.6A 160 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF500R-59H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF500R-59H
Številka dela PTHF500R-59H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 500UH 2.6A 160 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6710 pcs Podatkovni list PTHF500R-59H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.150" Dia (29.21mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF500R-59H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 500µH
Višina - sedež (maks.) 0.475" (12.06mm) Frekvenca - Samozadostna 800kHz
natančen opis 500µH Shielded Toroidal Inductor 2.6A 160 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 2.6A Tok - nasičenost 2.7A